ترم4شدیم وکلا10واحدم مونده!خیلی سبک ولاکچری.

10بهمن تا27بهمن:فقط خواب و خواب و خواب .یعنی اونقدرخوابیدم که حالم ازخواب به هم میخوره الان.کاردیگمم دیدن یکباردیگه ی گیم اوترونزبود.

دیشب اتاق دوستم بودیم(که رابط طبقست یعنی اتووجاروبرقی و میده به بقیه) یک ترمک هم مهمونمون بود.بهش گفتم اینجاحموم بخای بری باید ژتون بگیری ازرابط طبقه:))بنده خداباورکرده بود و امروز اومده گفته میخوام برم حموم لطفا ژتونمو بدین!رفیق ماهم درکمال ریلکسی یک تیکه کاغدوامضاکرده نوشته:به حمام نیازدارد" !

یکی ازبزرگترین سوال هایی که همیشه برام مطرح بوده،اینکه ایا عقل دخترا(البته 60درصدشون)ازپسراکم تره؟یاچی؟

جذب یک پسرایی میشن که ب هیچ وجه موجه نیستن!باپسرایی میگردن که واقعا حال همه بهم میخوره ازپسربودنش.

جلف سبک مثلاخوشنمک! 

یعنی ب قبافش نگاه بندازی،میفهمی طرف چندچنده؟چطورادمیه.

چطور اینامیتونن بااینادوست بشن درحالیکه ازنظرشخصیتی پرازمشکل وناهنجاری هستن.

یعنی تنهایی خیلی سخته که ترجیح میدی باهرموجودی باشی؟

عچیبه راستش.

بالاخره موسیقی رو شروع کردم .اروم کننده ووحشی ترین چیز ممکن.

ازاول ترم60جلسه تدریس رفتم یکجا و6تومن چک دادن بهم.بعداتمام کلاسا بابای طرف عملا گفت نمیدم پولتو.هیچی دیگه فروختمش به سه میلیون تومن. خدارحم کنه به این جامعه.فقط رحم

شروع یک ترم جدید

آن تک درختی که درپای طوفان نشسته

حوصله ای نمونده،نایی نمونده،راهی نمونده.

من بارخ چون خزان زردم بی تو،توبارخ چون بهارچونی بی من؟

یک ,یعنی ,خواب ,خیلی ,ب ,چون ,و خواب ,خواب و ,تنهایی خیلی ,خیلی سخته ,که ترجیح

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تعمیر لوازم خانگی در تهران دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد یوزر آنلاین cell شهید گمنام مجموعه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران پویا صنعت vimkala شرکت حسابداری توسعه خرید کفش و کتانی اسپرت لوازم کمپینگ و طبیعت گردی